Bayilik Talebi

Hemen kayıt ol

KURUMSAL BAYİLİK

Apexkom un hazırlamış olduğu bütün ticari faaliyetleri bir iş yeri açarak klasik tiçaret yöntemi ile çalışma imkanınız vardır Bütün konseptlerimizin satış ve pazarlama organizasyonunu iş yerinizden yapabilirsiniz.

HEMEN KAYIT OL DÖKÜMANLAR

BİREYSEL BAYİLİK

Apexkom bireysel bayiliklerde vererek daha çok kitleye ulaşmayı hedeflemektedir Bireysel bayilerimiz almış oldukları bayilik sayesinde kendileride bayi ve üye yapılanması oluşturarak kazançlarını artırma imkanına sahiptirler.

HEMEN KAYIT OL DÖKÜMANLAR

ÜYELİK SİSTEMİ

Reklam konseptimiz sayesinde üyelerimize de kazanç elde etme imkanını vermekteyiz.Üyelerimiz iki yönlü bir kazanç elde etmektedir. Reklam izleyerek kazanırken izleterekte ekstra bir kazanç elde edebilirler Aexkom bayileriyle beraber 100,000 lerce üyeye ulaşmak istemektedir. Üyelerimiz sadece Reklam izliyerek alış veriş yapma imkanına sahip olurlar.

HEMEN KAYIT OL

Apexkom sizlere 7 ayrı ticari konseptin içinde bulunduğu, anında kazanç elde edebileceğiniz bir ticari platform sunmaktadır. Bu ticari platformlardan faydalabilmek için, sizde Apexkom üyesi veya bayisi olmalısınız.

* Üye veya bayi olmak için, üst kısımda bulunan "HEMEN KAYIT OL" tuşuna tıklayınız.